Офіційний веб-сайт Буської міської ради

Get Adobe Flash player

XXIII сесія Буської міської ради сьомого скликання.Відкрите голосування.

Відкрите голосування з питання  «Про надання субвенції з міського бюджету»                                                      

 від  06.03.2019р . № 32

Всього присутні     22     чол.,  відсутні -  4  чол.,  результати голосування:

 за –   22       чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось   – 0    чол.,    не голосували  – 0     чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 Голова лічильної комісії                               Гута Г.М.

Члени лічильної комісії                                     Палка Г.І,, Ричель М.І.                                                   

                                       

 

 

 Відкрите голосування з питання  «Про  внесення  змін в Програму соціально-економічного розвитку міста на 2019 рік»                                                      

 

від  06.03.2019р . № 33

Всього присутні    22      чол.,  відсутні -  4  чол.,  результати голосування:

 

за –    22      чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось     0   чол.,    не голосували    0    чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                                

                                                                                                                           

                                              

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про  внесення  змін в міський бюджет Буської міської ради на 2019р.»                                                       

 

від  06.03.2019р . № 34

Всього присутні      22    чол.,  відсутні -  4  чол.,  результати голосування:

 

за –    22      чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось     0  чол.,    не голосували     0   чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                                

                                                                                                                           

                                              

 

Відкрите голосування з питання  «Про програму  «Здійснення заходів із землеустрою 2019-2020 роки»                                                      

 

від  06.03.2019р . № 35

Всього присутні  – 22       чол.,  відсутні -  4  чол.,  результати голосування:

 

за –   22       чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось   – 0   чол.,    не голосували    0    чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                                

                                                                                                                           

                                                                

                 

 

Відкрите голосування з питання  «Про програму  «Внески до статутного капіталу суб»єктів господарювання  2019-2020 роки»                                                      

 

від  06.03.2019р . № 36

Всього присутні     22     чол.,  відсутні -  4  чол.,  результати голосування:

 

за –   22       чол.,     проти – 0  чол.,    утрималось      0  чол.,    не голосували     0   чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                                

                                                                                                                           

                                                                

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік»                                                      

 

від  06.03.2019р . № 37

Всього присутні     22     чол.,  відсутні - 4   чол.,  результати голосування:

 

за –    21      чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось   – 0   чол.,    не голосували    1    чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

не голосував

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                                

                                                                                                                           

                                                                

                 

Відкрите голосування з питання  «Звіт про виконання програми соціально-економічного розвитку міста за 2018 р»                                                       

 

від  06.03.2019р . № 38

Всього присутні     22     чол.,  відсутні - 4   чол.,  результати голосування:

 

за –   22       чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось     0   чол.,    не голосували     0   чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

за

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                                

                                                                                                                           

                                                                

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Звіт про роботу виконкому у 2018 році.»                                                      

 

від  06.03.2019р . № 39

Всього присутні     22     чол.,  відсутні - 4   чол.,  результати голосування:

 

за –    21      чол.,     проти – 0   чол.,    утрималось     0   чол.,    не голосували     1   чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

не голосував

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                                

                                                                                                                           

                                                                

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про надання матеріальної допомоги   учаснику АТО та  бойових дій »                                                       

 

від  06.03.2019р . № 40

Всього присутні    22      чол.,  відсутні - 4   чол.,  результати голосування:

 

за –    21      чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось      0  чол.,    не голосували    1    чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

не голосував

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                                

                                                                                             

 

                             

 

            Відкрите голосування з питання  «Про внесення змін в рішення ХІХ сесії сьомого скликання Буської міської ради №93/3 від 12.09.2018р. «Про надання дозволу на вигготовлення проекту землеусторою щодо відведення земельних ділянок в м.Буську у нововідведеному кварталі забудови»

 

від  06.03.2019р . № 41

Всього присутні    22     чол.,  відсутні -   4 чол.,  результати голосування:

 

за –   21      чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось     0   чол.,    не голосували    1    чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

не голосував

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                                       

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про припинення права користування         земельними ділянками»                                                       

 

від  06.03.2019р . №42

Всього присутні      22   чол.,  відсутні -  4  чол.,  результати голосування:

 

за –    21      чол.,     проти –   0 чол.,    утрималось      0  чол.,    не голосували    1    чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

не голосував

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                                

                                                                                                                           

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про внесення змін в  детальний план  території у м.Буську »                                                       

 

від  06.03.2019р . № 43

Всього присутні      22    чол.,  відсутні - 4   чол.,  результати голосування:

 

за –   21       чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось       0 чол.,    не голосували     1   чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

не голосував

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                            

 

Відкрите голосування з питання  «Про затвердження детальних планів територій земельних ділянок»                                                       

 

від  06.03.2019р . № 44

Всього присутні     22     чол.,  відсутні -  4  чол.,  результати голосування:

 

за –   21      чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось     0   чол.,    не голосували     1   чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

не голосував

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                                

                                                                                                                           

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про генеральний план м.Буська»

                                                  

 

від  06.03.2019р . № 45

Всього присутні    22      чол.,  відсутні -  4  чол.,  результати голосування:

 

за –   21       чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось     0   чол.,    не голосували    1    чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

не голосував

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                                

                                                                                                                           

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про передачу земельних ділянок у власність.»

 

                                                  

 

від  06.03.2019р . № 46

Всього присутні     22     чол.,  відсутні - 4   чол.,  результати голосування:

 

за –   19       чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось     0   чол.,    не голосували     3   чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

не голосував

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

не голосував

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

не голосувала

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                                 

                                                                                                                           

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в м.Буськ»

 

                                                  

 

від  06.03.2019р . № 47

Всього присутні      22    чол.,  відсутні -   4 чол.,  результати голосування:

 

за –    21      чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось     0   чол.,    не голосували    1   чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

не голосував

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                            

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведенення земельної ділянки в м.Буську»       

 

                                                  

 

від  06.03.2019р . № 48

Всього присутні     22     чол.,  відсутні -  4  чол.,  результати голосування:

 

за –    21      чол.,     проти – 0   чол.,    утрималось     0   чол.,    не голосували     1   чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

не голосував

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                            

 

Відкрите голосування з питання  «Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних  ділянок в м.Буську  »       

 

                                                  

 

від  06.03.2019р . № 49

Всього присутні      22    чол.,  відсутні -  4  чол.,  результати голосування:

 

за –    21      чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось     0   чол.,    не голосували    1    чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

не голосував

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                                

                                                                                                                           

 

 

 

Відкрите голосування з питання  «Про розроблення детальних планів територій у м.Буську»       

 

                                                  

 

від  06.03.2019р . № 50

Всього присутні      22    чол.,  відсутні -  4  чол.,  результати голосування:

 

за –     21     чол.,     проти –  0  чол.,    утрималось      0  чол.,    не голосували     1   чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

не голосував

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13

Палка Галина Іванівна

за

14

Пасічник Богдан Володимирович

за

15

Панькевич Оксана Ігорівна

за

16

Печура Оксана Сергіївна

за

17

Ричель Марія Іванівна

за

18

Рудишин Антон Юрійович

за

19

Рудіон Людмила Андріївна

за

20

Сень Галина Іванівна

за

21

Сервило Наталія Ярославівна

за

22

Слівінський Едуард Володимирович

за

23

Тарновська Оксана Любомирівна

за

24

Телепенко Віталій Олександрович

відсутній

25

Турчин Назар Вікторович

відсутній

26

Фурко Володимир Михайлович

відсутній

 

 

Голова лічильної комісії                             Гута Г.М. 

Члени лічильної комісії                           Палка Г.І., Ричель М.І.                                              

                                                                                

                                                                                                                            

 

Відкрите голосування з питання  «Звіт виконкому Буської  міської ради про здійснення державної регуляторної  політики»       

 

                                                  

 

від  06.03.2019р . № 51

Всього присутні     22     чол.,  відсутні -  4  чол.,  результати голосування:

 

за –    21      чол.,     проти – 0   чол.,    утрималось     0   чол.,    не голосували    1    чол.

 

Рішення  -   прийнято

 

п/п

Прізвище, ім»я по батькові  депутата

Вибір

 

1

Багрінець Іван Анатолійович

за

2

Басараб Богдан Михайлович

за

3

Гуменний Володимир Євстахійович

за

4

Гута Галина  Миронівна

за

5

Домбровський Ігор Володимирович

за

6

Керкало Ольга Кирилівна

за

7

Лось Галина Володимирівна

за

8

Мазур Юрій Миколайович

за

9

Мащак Тетяна Михайлівна

відсутня

10

Михайлюк Оксана Петрівна

за

11

Онишкевич Богдан Андрійович

не голосував

12

Павлик Зіновій Юліанович

за

13