Офіційний веб-сайт Буської міської ради

Get Adobe Flash player

Про участь у ХУ Міжнародному водному форумі "AQUA UKRAINE - 2017 "

Про участь у ХУ Міжнародному

   водному форумі "AQUAUKRAINE  - 2017 "

                      Буське управління водного господарства інформує, що на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.05.2006  № 268-р та листа Львівського облводресурсів вх. № 0559 від 06.04.2017 року з  7 по 9 листопада 2017  року на території Міжнародного виставкового центру (м.Київ , Броварський проспект,15, ст.м."Лівобережна" ) відбудеться ХУ Міжнародний водний форум "AQUAUKRAINE  - 2017, який традиційно проводиться у складі спеціалізованої виставки та  науково-практичних конференцій ,  під час  проведення  яких  висвітлюється  діяльність  водогосподарсько-меліоративного комплексу України у напрямках забезпечення населення та галузей економіки водними ресурсами, експлуатації державних меліоративних фондів, захисту територій від шкідливої дії води, міжнародної діяльності та створення сприятливого інвестиційного клімату у сфері водного господарства, підвищення рівня громадської відповідальності щодо охорони та  запобігання забрудненню водних ресурсів.

                       Також завдання цьогорічного форуму є розгляд питань щодо  впровадження світових водозберігаючих та енергозберігаючих  технолій  у сфері водопостачання та водовідведення, державного  управління водокористування  з наданням  безумовного  пріоритету збереженню водних ресурсів, підтриманню сприятливих умов функціонування  ландшафтів водозбірних басейнів і екологічного стану водних об’єктів .

                      За довідками з питань участі необхідно звертатись до ТОВ "Міжнародний виставковий центр" : тел./факс (044) 201-11-62;201-11-54;       201-11-68 ; е-mail: aqЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; веб-сайт www.iec-expo.com.ua.

 

 

            Буське управління водного господарства

 

Навігаційна стежка

Зараз на сайті

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

Статистика відвідування

Відвідувачі
592
Статті
150
Перегляди статей
58110